titulka 2017 web

Facebook 1   spotify 1 Itunes logo 1 Deezer 1    logo 80 light

bio:

Obsazení

Salih Hadziabdic   - zpěv, akustická a elektrická kytara.  V roce 2000 s podporou svých přátel z dětství, s Adym  a Alenem z Derventy, sestavil  Salih kapelu Unplugged Plug  -  velmi úspěšnou klubovou kapelu v třistatisícovém Sarajevu. Tato kapela získala právem kultovní status mezi bosenským publikem během osmnáctí let existence kapely.V roce 2013 kapela nahrála v Sarajevu album s názvem „Dabogda struje nestalo!“, které bylo v následujících letech propagováno v rámci klubových představení. Po celou dobu své existence se  kapela často prezentovala v TV, radiích, na festivalech, klubech a není výjimkou i zahraniční zájezdy do Evropy. Vzpomeňme velmi úspěšné vystoupení v Praze v Jazz klubu v roce 2013. Zajímavostí je mimo jiné natáčení videoklipu k písní „Savršeno“ na magických místech historické Prahy.

Markéta Pešková  - zpěv, úspěšná mladá zpěvačka a herečka, absolventka brněnské JAMU, členka souboru Městského divadla v Brně. V současné době působí v muzikálech a inscenacích  hlavní role v muzikálu Čarodějka - GOJA Music Hall , "Jája a Pája" - divadlo Radost, "Mýdlový princ" - Divadlo Broadway Praha, "Bítls" - Městské divadlo Brno, "Kouzelná flétna" - Divadlo Radost, "Titanic" - Městské divadlo Brno, "Chaplin" - Městské divadlo Brno.

Tereza Koutníková - zpěv

Luděk Malár (zpěv, perkuse, kytara) absolvoval hru na housle a kytaru v Lidové škole umění. Jako hudebník působil v 70 letech v několika rockových skupinách, kde hrál na basovou kytaru a zpíval. Od třiadvaceti let začal hrát profesionálně a založil s Jardou Zemanem, který se ujal role kapelníka, skupinu Horoskop (1980) . Ještě v témže roce podepsala skupina smlouvu se švýcarskou agenturou Bugra Production a začala trvale působit ve švýcarských hudebních klubech. Po listopadové revoluci Luděk Malár ukončil dráhu profesionálního hudebníka a začal podnikat v oblasti počítačové techniky. Na podzim roku 1995 založil s Františkem Hrnčiříkem hudební agenturu EMP Music, která se zaměřuje na mladé hudebníky a zpěváky. Ve Zlíně obnovil tradici soutěžního festivalu mladých zpěváků, zpěvaček a autorů skladeb Zlíntalent (dříve Intertalent), který se dnes jmenuje Czechtalent. Ludek Malár byl 23 let prezidentem této hudební soutěže. V letech 1999 až 2004 produkoval mezinárodní soutěžní hudební festival Universetalent Prague. Luděk Malár je zván do porot zahraničních festivalů mladých talentů (Malta, Kazachstán, Bulharsko, Rumunsko, Egypt). Od roku 2001 se stal členem mezinárodní poroty jedné z největších amerických agentur pro vyhledávání talentů IMTA, kde zasedá 2 x ročně - v červenci v New Yorku a v lednu v Los Angeles. Jako hudební producent stál na startu zpěváků  Tomáše KluseDasha Markéty Poulíčkové a Mirky Miškechové. Tomášovi Klusovi produkoval alba Cesta do záhu(d)by a Hlavní uzávěr splínu (obě získala Zlatou deskou), dále pro zpěvačky Dashu a Alici Konečnou,Toma Malara a skupinu Premier. Celkem vyprodukoval přes tři desítky alb.

Luboš Mašlík - kytara, multiinstrumentalista, jako hudebník působí v několika zlínských kapelách a pracuje jako zvukový mistr v nahrávacím studiu Esorecording.

Pavel Ivanovský  - bicí nástroje, Po sklepních začátcích od začátku 80.let ve zlínských tancovačkových kapelách (např. s Centrum, předchůdcem Koberec Bandu), 1987-91  působil  Pavel v několika seskupeních v Praze, např. Hokr nebo kapela Nasycen, se kterou nahrál LP Provazochodci (1990).  Začátek 90. let návrat do Zlína,  jihomoravská kapela Giggi 21 (zde působili bývalí i budoucí členové Argemy, Zbyněk Bobr Horák, Petr Walos, Jožka Holomáč a Edwin Salas), zlínský Premier (desky „Probodnu tě hroty“ 1993, „Hrobař“ 1994, „S radostí blesku“ 1998, Premier Hity - Hrobař + 12 dalších 1999...), uherskohradišťský Wayn (CD „Šeptání do ticha“ 1996), kroměřížská Nšoči, zlínská funk-rock-popová Babička (CD „The Secret of Leather Cigar“ 2004), zlínský Kochta Band, v r. 2011 návrat do pražské kapely Nasycen (EP „Nasycen“ 2012, CD „Nasycen“ 2013, CD „Ráno“ 2019), pražská "made in Hanspaulcity" blues-rocková Vycpaná Dáša (CD „Na poslední chvíli“ 2020), od roku 2020 zlínská kapela Šufunky gang (CD „Zabít jazz“ 2022)... 

Jaroslav Zeman  - kláves, kytara, zpěv

 Jozef Dráb - baskytara, domestikovaný Slovák, který v pubertě začal hrát na basu, ani ne tak pro lásku k hudbě, ale spíše, aby sbalit nějakou „babu“. Vzorem mu byl Luděk Malár, jeho švagr (vzal si jeho sestru, ne bratra, aby bylo jasno), který v té době hrál v Horoskopu a obrážel západní země, kde vydělával tvrdou měnu. Jozef hrál časem v kapelách PremierArgemaJackye, převážně po boku Milana Khaina. S hraním už několikrát skončil, aby si to vždy po pár letech letargie vždy rozmyslel.

Facebook 1   spotify 1 Itunes logo 1 Deezer 1    logo 80 light

 

 

                 

Facebook 1   spotify 1 Itunes logo 1 Deezer 1    logo 80 light

fotogalerie:

  

{flike}

{fcomments}