Smokie web

spotify logo 75   deezer logo 75   itunes logo 75   Amazon 75   

bio: Kapela využila skvělého zlínského zpěváka s ohromujícím hlasem, kterým je Pepa Holásek a hraje repertoár známé britské skupiny Smokie.

V kapele hrají zkušení profesionální hudebníci.  

Obsazení

    Pepa Holásek (zpěv, akustická a elektrická kytara, bicí) stál v sedmdesátých letech u zrodukapely Dynamic a později působil ve skupině Tendence. V obou kapelách působil jako zpívající bubeník. Ve dvaadvaceti letech začal svou profesionální hudební kariéru ve formaci Horoskop. V roce 1980 - jako kapela někdejšího Pragokoncertu - po podepsání smlouvy se švýcarskou agenturou Bugra Production se Horoskop  vydal na zahraniční angažmá do Švýcarska. Téměř jedenáct let hrál Pepa Holásek s touto kapelou střídavě ve Švýcarsku a v Německu. V roce 1990 ze skupiny odešel a od roku 1991 hraje v Německu v kapele Strangers. Na domácí půdě působí v rockové kapele Slowhand Band a v hudební skupině Yeště To Yde.

  Luděk Malár (zpěv, perkuse, kytara) absolvoval hru na housle a kytaru v Lidové škole umění. Jako hudebník působil v 70 letech v několika rockových skupinách, kde hrál na basovou kytaru a zpíval. Od třiadvaceti let začal hrát profesionálně a založil skupinu Horoskop (1980). Ještě v témže roce podepsala skupina smlouvu se švýcarskou agenturou Bugra Production a začala trvale působit ve švýcarských hudebních klubech. Po listopadové revoluci Luděk Malár ukončil dráhu profesionálního hudebníka a začal podnikat v oblasti počítačové techniky. Na podzim roku 1995 založil s Františkem Hrnčiříkem hudební agenturu EMP Music, která se zaměřuje na mladé hudebníky a zpěváky. Ve Zlíně obnovil tradici soutěžního festivalu mladých zpěváků, zpěvaček a autorů skladeb Zlíntalent (dříve Intertalent), který se dnes jmenuje Czechtalent. Ludek Malár je prezidentem této hudební soutěže. V letech 1999 až 2004 pořádala agentura EMP Music v hlavním městě republiky mezinárodní soutěžní hudební festival Universetalent Prague. Luděk Malár je zván do porot zahraničních festivalů mladých talentů (Malta, Kazachstán, Bulharsko, Rumunsko, Egypt). Od roku 2001 se stal členem mezinárodní poroty jedné z největších amerických agentur pro vyhledávání talentů IMTA, kde zasedá 2 x ročně - v červenci v New Yorku a v lednu v Los Angeles. Jako hudební producent objevil Luděk Malár pro českou hudební scénu Tomáše Kluse, Dashu, Alici Konečnou a Markétu Poulíčkovou. Tomášovi Klusovi produkoval alba Cesta do záhu(d)by a Hlavní uzávěr splínu (obě získala Zlatou deskou), dále pro zpěvačky Dashu a Alici Konečnou,Toma Malara a skupinu Premier. Celkem vyprodukoval dvě desítky alb.

   Luboš Mašlík  ( kytara, multiinstrumentalista) jako hudebník působí v několika zlínských kapelách a pracuje jako zvukový mistr v nahrávacím studiu Esorecording.

   Petr Holásek (bicí nástroje) vystudoval hudební Konzervatoř P. J. Vejvanovského v Kroměříži (obor bicí). Jako bubeník působil v kapele Claim, v muzikálu Balada pro banditu v Městském divadle Zlín a na Vánočním koncertu Alice Konečné jako člen doprovázející kapely. Jako perkusionista se podílel na prvním sólovém albu Tomáše Kluse a ve spolupráci s Vladimírem Francem na natáčení divadelní hudby ke hře Věc Makropulos pro divadlo v Hradci Králové. V současné době učí hru na bicí nástroje (ZUŠ ve Zlíně, Vsetíně a v Horní Lidči). Má za sebou řadu zahraničních koncertů po Evropě se skupinou Deep Purple Revival, kde působí jako bubeník.

   Eva Vildová (klávesy) vystudovala pedagogickou fakultu Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem. Působila na konzervatoři v Teplicích a v Severočeském divadle opery a baletu v Ústí nad Labem. Několik let byla členkou souboru Bel Canto, sboru Romance a Dívčího pěveckého sboru UJEP, se kterými se zúčastnila mnoha tuzemských i zahraničních festivalů a soutěží. Vyučovala hru na klavír a doprovázela sólisty a soubory různých hudebních žánrů. Podílela se také na založení Filmového orchestru FOMV a skupiny Hobby. V současné době pracuje mimo jiné jako korepetitorka na ZUŠ Morava Zlín, koncertuje s triem Doemi a jinými ansámbly, často se účastní také dalších hudebních projektů ve Zlíně a okolí. 

Facebook

fotogalerie:

 

{flike}

{fcomments}